Dłonie w centrum uwagi cz.2

Jeżeli chodzi o pielęgnację dłoni to należy pamiętać o dobrym kremie nawilżającym. Powinniśmy uważać na jego skład, ponieważ możemy być uczuleni na jeden z jego składników. Jeżeli po użyciu kremu zaobserwujemy coś niepokojącego to musimy natychmiast przestać go używać. Nie jest łatwo znaleźć ten jedyny kosmetyk, który spełni wszelkie nasze oczekiwania, ale jest to jak najbardziej możliwe. Na co zwracać uwagę ? Przede wszystkim na skład kosmetyku. Nie powinniśmy ryzykować czy eksperymentować, w szczególności w sytuacji, kiedy jesteśmy uczuleni na konkretny środek. Częsta zmiana kosmetyku może negatywnie wpłynąć na nasze zdrowie i wygląd naszej skóry. Bądźmy więc zdecydowani i uważni. Kiedy znajdziemy wymarzony krem, który spełnia nasze oczekiwania to pozostańmy przy nim na dłużej.

Kolejnym elementem dłoni, dość ważnym to paznokcie. Dzięki lakierom możemy zmienić je w maleńkie cuda, które dodadzą uroku naszemu wizerunkowi. Jeżeli nie lubimy kolorowych paznokci to możemy skusić się na francuski manicure. Wygląda znakomicie z każdą kreacją. Dodaje kobiecości oraz szyku.

Jeżeli jednak zależy nam na oryginalności i chcemy wyróżniać się z tłumu to powinniśmy zastanowić się nad pomalowaniem paznokci na konkretny kolor. Dodatkowo warto dodać specjalne naklejki na paznokcie np. w kształcie gwiazdek.

Jeśli z jakiegoś powodu nie mamy odpowiednio długich paznokci, na których nam zależy tego wyjątkowego dnia, to tipsy są doskonałym rozwiązaniem. Są praktyczne i można się ich pozbyć kiedy tylko chcemy. To opcja dla osób, które bardzo chcą zabłysnąć na imprezie czy uroczystości. Zaletą jest też ich neutralność. Tipsy można założyć samemu, ponieważ zabieg ten nie jest zbyt skomplikowany.