Modna sypialnia: sprawdź co teraz trenduje oraz o czym pamiętać!

W domu to właśnie sypialnia pełni rolę oazy spokoju. Możemy tutaj odpocząć i zregenerować się po ciężkim dniu. Wnętrze to może pełnić swoją rolę m.in. jeśli postawimy na modne aranżacje. Zatem, na czym warto się skupić, a także jak skomponować komfortowe łóżko?

Inspiracje, o których warto wiedzieć!

Trendy zmieniają się z roku na rok. Aranżując modną sypialnię, warto wiedzieć, co jest aktualnie na topie. Obecnie warto zwrócić szczególną uwagę na poniższe inspiracje, które obejmują:

  • urban jungle – wykorzystuje się tutaj elementy natury poprzez wprowadzenie żywych roślin oraz dbając o tematyczne dodatki,

  • dużo dekoracji – narzuty, dywaniki, dekoracje ścienne, rośliny czy fototapety to idealne rozwiązanie, które nada wnętrzu charakteru,

  • letnia świeżość i lekkość i – można ją wprowadzić poprzez jasne i przytulne dodatki, dzięki którym każdego ranka będziemy budzić się z wakacyjną energią,

  • wyeksponowane łóżko – jest ono najważniejszym elementem w tym pomieszczeniu, więc dlaczego by go nie podkreślić,

  • rzeczy z drugiej ręki – obejmuje ekologiczny trend, który nawiązuje do natury, mebli nadgryzionych zębem czasu oraz DIY.

Komfortowe łóżko jako podstawowy element w każdej sypialni!

Nie ma co ukrywać – łóżko to fundament zdrowego i spokojnego wypoczynku. W ofercie Hilding znajdziemy modele tapicerowane wraz z kontynentalnymi. Wyposażając je dodatkowo w odpowiednie zagłówki czy nóżki, jesteśmy w stanie niemalże idealnie wpasować je do wcześniej zaaranżowanej sypialni. Pamiętajmy jednak, aby przy wyborze wszystkich jego elementów uwzględnić osobiste potrzeby oraz preferencje. A z czego powinno składać się komfortowe łóżko? Oto trzy najważniejsze kroki!

Krok pierwszy – stelaż

Stelaż to produkt, który układamy pod materacem na ramie łóżka. Składa się on z elastycznych drewniany listewek, które zapewniają lepszą wentylację podłoża do spania. W ofercie Hilding znajdziemy liczne modele, takie jak Double Lift czy Family Expert.

Krok drugi – materac

Materac od Hilding gwarantuje komfortowy oraz zdrowy wypoczynek. Wynika to z unikalnego wypełnienia oraz budowie, dzięki czemu idealnie dopasowuje się do anatomicznych kształtów ciała użytkownika. Wśród wielu modeli wyróżnia się m.in. Hilding Electro.

Krok trzeci – akcesoria sypialniane

Akcesoria sypialniane od Hilding podnoszą komfort naszego wypoczynku. Znajdziemy tutaj wiele modeli, które wyróżniają się wysoką jakością. Można do nich zaliczyć przede wszystkim poduszki czy ochraniacze na materac.

W sypialni spędzamy średnio osiem godzin dziennie, czyli niemalże ⅓ swojego życia. Zadbajmy zatem, aby wnętrze to uwzględniało modne dodatki, obecnie panujące trendy oraz komfortowe łóżko.

Artykuł sponsorowany.