Okulary czy soczewki cz. 2

Czy soczewki można zakładać tylko na specjalne okazje, a na co dzień nosić zwykłe okulary ? Oczywiście, że tak. Jednak należy najpierw wypróbować szkła kontaktowe, zobaczyć czy będziemy się w nich dobrze czuli. To bardzo ważne. Istnieją soczewki jednorazowe, więc jak najbardziej możemy zakładać je tylko na specjalne okazje. Nie skreślamy jednak tak od razu standardowych okularów. Można je potraktować jako dodatek do ubioru, który doskonale pasuje do różnych stylów. Jedyne co musimy zrobić to dobrać kształt, kolor, a nawet ich wielkość. Ostatnio w modzie są okulary o dużych oprawkach. Jeżeli stylizacja będzie dobrze przemyślana, to takie oprawki doskonale spełnią swoją rolę jako dodatek.

Wybór powinien zależeć także od tego, jaki makijaż miałby zostać wykonany. Należy pamiętać, że nosząc okulary trzeba niestety poświęcić parę szczegółów. Istnieją konkretne zasady co do makijażu pod okulary. Nie znaczy to jednak, że będzie on gorszy od innych. Dobrze wykonany doda nam tyle samo uroku co inne.

Wybierając soczewki możemy dodatkowo wybrać ich kolor. Oznacza to, że mamy możliwość zmiany koloru oczu. Jest to oczywiście wspaniała opcja, z której wielu ludzi korzysta. Również w kwestii makijażu możemy być spokojni, ponieważ nie musimy rezygnować z żadnych ewentualności.

Wybierzmy opcje najbardziej dla nas korzystną. Miejmy na względzie nasz komfort i wygodę. Jeżeli uwzględnimy to wszystko podczas decyzji, to na pewno będzie ona strzałem w dziesiątkę.