Relaks przed wielkim wyjściem cz.1

Żadna impreza się nie uda jeśli będziemy przez cały czas zestresowani lub zmęczeni. To co koniecznie powinniśmy zrobić to się wyspać. Zmęczenie i senność to wróg dobrej zabawy, dlatego jeżeli jest taka możliwość połóżmy się spać wcześniej. Rano wstaniemy wypoczęci i gotowi do imprezowania.

Człowiek śpi nie tylko dla zdrowia i energii, ale też dla urody. Zapewne każdemu zdarzyło się już mieć tak zwane „wory pod oczami”. To jeden z najgorszych efektów niewyspania i zmęczenia. Jest on dość widoczny i aby go zamaskować często kobiety stosują odpowiedni make-up. Jest to jakieś rozwiązanie w takiej sytuacji, ale czy dobre? Czy nie będziemy się lepiej czuć niczego nie ukrywając? Dlatego więc pamiętajmy, że dobry sen to podstawa, aby następnego dnia czuć się pełnymi energii.

Kolejnym sposobem na relaks jest gorąca kąpiel. Słowo „gorąca” nie traktujmy zbyt poważnie, ponieważ przesada może zaszkodzić naszemu zdrowiu, a w szczególności układowi krążenia. Na dodatek możemy zasłabnąć podczas kąpieli, co jest zagrożeniem dla naszego życia. Kąpiel powinna być dla nas przyjemnością, dlatego warto zaopatrzyć się w płyny do kąpieli bądź specjalne sole do kąpieli. Ich aromat uspokoi nas, zrelaksuje i pozwoli się odprężyć. Zapach tego typu dodatków dobieramy indywidualnie według naszego gustu i upodobań. Zadbajmy o odpowiednią atmosferę i harmonię w trakcie kąpieli. Możemy włączyć swoją ulubioną muzykę lub najlepiej wykorzystać muzykę klasyczną, która uspokaja i wycisza człowieka.