Relaks przed wielkim wyjściem cz. 2

Dobrym sposobem na rozładowanie nerwów jest domowe SPA. W Internecie można zobaczyć mnóstwo poradników na ten temat. Nie jest to trudne do przygotowania, ale warto poświęcić trochę czasu na te kilka godzin relaksu. Co będzie nam potrzebne ? Wszelkiego rodzaju maseczki, balsamy, sole do kąpieli i wygodne leżaki. Przyda się też jakiś odtwarzacz MP3, dzięki któremu zrelaksujemy się przy nutce naszych ulubionych melodii.

Pamiętajmy o tym, że w domu powinien być idealny porządek. Nie tylko ze względu na nasze dobre samopoczucie, ale też po to, aby znaleźć wszystko czego w tym dniu będziemy potrzebować. Odkurzmy w domu, przewietrzmy wszystkie pomieszczenia. Aby nic nie zakłócało naszego spokoju wyłączmy wszystkie urządzenia w domu. Głównie chodzi o telefony komórkowe oraz Internet. Problemy i inne sprawy powinny pójść w niepamięć chociaż na ten jeden dzień, który jest tylko i wyłącznie dla nas.

Po takim dniu należy nam się dobry sen. Mimo iż odpoczynek przez cały czas był naszym towarzyszem to jest on również jakiegoś rodzaju wysiłkiem. Czujemy się senni, dlatego po wszystkim nie zmuszajmy siebie do zbędnego siedzenia przed komputerem czy telewizorem. Następnego dnia czeka nas przygotowywanie do wielkiego wyjścia, więc warto być wtedy wypoczętym i wyspanym. Robimy to nie tylko dla własnego zdrowia i samopoczucia, ale też wyglądu. Tak zwane „wory pod oczami” nie wyglądają zbyt dobrze nawet wtedy kiedy nałożymy makijaż.