Strój dla osób, które nie noszą sukienek cz. 1

Nie ma co ukrywać. Nie każda kobieta ubóstwia piękne sukienki czy długie suknie. Wcale nie musimy poświęcać swoich poglądów i komfortu psychicznego by dobrze wypaść. Najważniejsze jest to, aby w kreacji czuć się swobodnie i pozostać sobą. Myślisz, że w spodniach i bluzce będziesz wyglądać gorzej od innych ? Wcale nie ! Moda ciągle się zmienia, a w tym momencie rządzi oryginalność i pomysłowość. Odpowiednio dobrane spodnie i bluzka mogą stworzyć niepowtarzalną kreację na wyjątkowe wyjście.

Pierwsze co musimy zrobić to wybrać spodnie. W zależności na jaką uroczystość lub imprezę się wybieramy będą się one od siebie różnić. Na luźniejsze wyjście najlepsze są jeansy. Nigdy nie wychodzą z mody i pasują niemal do wszystkiego. Nosi się też je do stroju galowego. Ostatnio w modzie są rurki. Niestety nie pasują one do każdego rodzaju sylwetki. Osoby bardzo szczupłe lub odwrotnie, nie wyglądają w nich korzystnie. Jednak trzeba przyznać, że na pozostałych układają się idealnie i uwypuklają to co najpiękniejsze.

Osoby, którym rurki nie pasują mogą skusić się na spodnie z nieco szerszymi nogawkami lub dzwony. Trzeba jedynie pamiętać, aby wybierać je zgodnie z zasadami stylizacji naszej figury. Możemy też zastanowić się czy wolimy spodnie z wysokim stanem czy też biodrówki. Nie trudno się domyślić, że te drugie najchętniej noszą nastolatki. Nie znaczy to, że starsze osoby tego nie mogą. Miejmy jednak na uwadze fakt, że coraz bardziej popularne stają się spodnie z nieco wyższym stanem i spodnie te doceniają nawet młodsze kobiety.