Czar dodatków Cz. 1

Często słyszymy powiedzenie, że przyjacielem każdej kobiety jest biżuteria. Nic bardziej mylnego, ale stwierdzenie to można nieco poszerzyć o pewne dodatki. Biżuteria, nakrycia głowy, apaszki, szale, paski itp. to wszystko dodaje czaru i uroku każdej kobiecie. Oczywiście muszą być one odpowiednio dobrane i dopasowane do figury. Osoba, która je nosi musi czuć się swobodnie i pewnie. Z pewnością każda kobieta ma swój ulubiony dodatek, który najchętniej nosiłaby do każdej kreacji. Czy tak można ? Oczywiście, że tak. Trzeba tylko znaleźć coś, co doskonale wpasuje się w styl naszej garderoby.

Mimo tego, że dodatki stoją na nieco niższej pozycji niż wybór sukienki czy fryzury to są tak samo ważne jak one. Bez nich nasz wygląd byłby nie tylko nudny, ale też pozbawiony charakteru. Jeżeli nie lubimy nosić zbyt wiele biżuterii to nie musimy się poświęcać by dobrze wyglądać. Z tej sytuacji także jest wyjście. Pierwsze co powinniśmy zrobić to kupić sukienkę z wieloma dodatkami takimi jak falbanki, wcięcia, paskiem lub innymi kombinacjami. Dzięki temu sam ubiór będzie przyciągał uwagę innych. Do tego możemy założyć jakieś małe, lekkie kolczyki i bransoletkę i będziemy wyglądać wspaniale.

Jeżeli jesteśmy osobami, które wprost ubóstwiają dodatki to możemy nieco poeksperymentować. Należy jednak uważać z przesadą. Zbyt dużo dodatków może pogorszyć nasz wygląd czego z pewnością nie chcemy. Wybierajmy z głową i z umiarem. Srebro i złoto pasują niemal do każdej kreacji, więc jeśli lubimy nosić tego typu biżuterię to mamy szerokie pole wyboru. Uważać powinniśmy przy innego typu dodatkach np. apaszkach. Ich kolor może być kluczowym punktem naszego wyglądu tak samo jak materiał, z którego zostały wykonane.