Kwestie finansowe – może lotto pomoże?

Pieniądze szczęścia nie dają? Tak na ogół mawiają ci, którzy nie narzekają na ich brak. Oczywiście same pieniądze szczęścia nie gwarantują i nie zapewniają, lecz jednak przyczyniają się do niego, pomagają spełniać marzenia, realizować się, są ważnym elementem zaspokajania najbardziej podstawowej z ludzkich potrzeb – czyli poczucia bezpieczeństwa. Stąd tak wielka popularność gier liczbowych. Ot, choćby takich, jak Mini Lotto – oferowanej przez Totalizator Sportowy.
Do 8 października 2009 roku Mini Lotto funkcjonowało pod nazwą Express Lotek. To bardzo prosty i bardzo tani rodzaj zakładu, polegający na tym, że gracz typuje od 6 do 2 liczb.
Jak dotąd najwyższą wygraną w Mini Lotto, jaką odnotowano, wynosiła 366 518, 50 zł. Miało to miejsce 3 grudnia 2015 roku w Nakle nad Notecią. Nazwisko szczęśliwego gracza, jak to jest w zwyczaju, nie zostało podane do publicznej wiadomości.
Od 6 grudnia 2015 roku zakłady Mini Lotto można dziś typować w kolekturach codziennie – w latach poprzednich jednak dostępne były tylko kilka razy w tygodniu.