Sukienka dla każdej kobiety cz. 2

Nie eksperymentujmy. Jeżeli nie do twarzy nam w np. czarnym to nie powinniśmy kupować sukienki w tym kolorze. Jeżeli chcemy wypróbować kilku nowych pomysłów to zdecydowanie wystarczy nam przymiarka i opinia znajomych, których zabierzemy na zakupy. Znając kolory, które pasują do naszej urody oraz fasony możemy wybrać doskonałą sukienkę. Najważniejsze, aby czuć się w niej pewnie i pięknie. Jeżeli do tego wszystkiego będzie ona doskonale do nas dopasowana to na pewno będziemy punktem komplementów i pozytywnych uwag znajomych lub gości.

To nie prawda, że sukienka odkrywa wszystkie nasze wady i mogą ją nosić tylko osoby o doskonałej figurze. Sukienka to świetny wybór jeśli chcemy wyglądać dziewczęco czy kobieco, a zarazem ukryć nasze wady. Możemy wybrać sukienkę dłuższą, krótszą, z odkrytymi plecami, zasłoniętymi plecami, z dużym lub małym dekoltem. Tak naprawdę każda kobieta w sukience prezentuje się znakomicie. Wystarczy jedynie dopasować kolor oraz fason. Tak więc jeśli chcemy zabłysnąć w pewien wyjątkowy dzień to kupno sukienki jest strzałem w dziesiątkę. Szybko przekonamy się, że mimo swoich obaw wyglądamy o wiele lepiej niż w zwykłych jeansach i bluzce. Warto zaryzykować i ubrać coś nowego.

Nie przejmujmy się jeśli po kilku godzinnym wypadzie na zakupy nie znajdziemy niczego odpowiedniego dla siebie. Czasem trzeba przymierzyć nawet kilkadziesiąt sukienek, aby trafić na tą jedyną, w której podobamy się samej sobie oraz znajomym.